ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦЕНТРУ!!!

З 23.03.2017
прийом документів на отримання послуг стосовно державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та державної реєстрації нерухомого майна у ЦНАПі м. Мелітополя призупинено у зв'язку з виконанням Наказу Міністерства юстиції України від 31.10.2016 № 3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів».
Прийом буде поновлено орієнтовано з 28.03.2017
Довідки за тел. 44-06-36, 44-45-44

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Центр здійснює свою діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.
На початок року в Центрі громадяни мали можливість отримати 52 види послуг. У зв’язку із політикою децентралізації влади перелік послуг, які надаються через Центр, збільшився на 54 види послуг. Загалом наприкінці 2016 року через Центр надавалося 106 адміністративних послуг, а саме:

Послугу з закриття приватних підприємців, та юридичних осіб, окрім Центру надання адміністративних послуг можно також замовити у акредитованого суб’єкта надання за адресою вул. М. Грушевського, 27 кабінет 10.

 

30.12.2016 прийом громадян у Центры надання адміністративних послуг з 8.00 до 12.00.

Шановні відвідувачі, з 29.12.2016 року призупиняється прийом документів по земельним питанням у зв’язку з реорганізацією роботи Держгеокадастру України.
Про поновлення прийому документів буде повідомлено пізніше.

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання. Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.
У випадку порушення вищезазначених термінів згідно статті 197 Кодексу України 

02 листопада 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту права власності (надалі – Закон №5067), яким внесено зміни до ряду законодавчих актів, в т.ч. і Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Законом №5067 пропонується ряд визначальних змін у сфері державної реєстрації «бізнесу» (юридичних осіб):

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦЕНТРУ!!!

З 03.11.2016 прийом документів на отримання послуги «Державна реєстрація: права власності на нерухоме майно інших речових прав на нерухоме майно»
У Центрі надання адміністративних послуг м. Мелітополя призупинено у зв'язку з набуттям чинності змін до закону у відповідній сфері.
Після отримання роз'яснень прийом буде поновлено

Довідки за тел. 44-45-44

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

З 02.11.2016 року адміністративні послуги

  • Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого
  • Оформлення та видача паспорта громадянина України
  • Вклеювання фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45- річного віку

Здійснюються виключно у Мелітопольському міському відділі УДМС України в Запорізькій області, за адресою Мелітополь, вул. Крупської, 26.

Послугу з вклеювання фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45- річного віку при бажанні заявника залишити старий паперовий паспорт громадянина України можливо оформити в Центрі надання адміністративних послуг м. Мелітополя.

У період з 25.10.2016 до 11.11.2016 року прийом державним кадастровим реєстратором у Центрі надання адміністративних послуг м. Мелітополя буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 години.

З 01.01.2016 набула чинності нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (надалі Закон про державну реєстрацію), даним законом було внесено чимало суттєвих змін і до діючого законодавства, зокрема і до законодавства у сфері реєстрації громадських формувань.

Відповідно до статті І Закону про державну реєстрацію всі громадські формування реєструються Міністерством юстиції України та його територіальними органами.