ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦЕНТРУ!!!

     У зв’язку з відрядженням державного реєстратора відділу реєстрації  виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області, 18.11.2019 прийом документів на отримання послуг стосовно державної реєстрації прав на нерухоме майно здійснюватися не буде.
З 19.11.2019 прийом документів у цій сфері буде відновлено за звичайним графіком.

     Додатково повідомляємо, що вищевказані послуги Ви можете також  отримати, звернувшись до:
• державного реєстратора Райдержадміністрації (вулиця Івана Алексєєва, 5).


Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Працівники Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя зустрілися із ВПО.

6 листопада заступник керівника та адміністратори ЦНАПу провели зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у місті Мелітополі.

 

Відзначивши пріоритетність захисту прав внутрішньо переміщених осіб, були обговорені сфери надання адміністративних послуг, які найбільш зацікавили присутніх. Такі як: оформлення паспортів громадянина України для виїзду закордон, реєстрація місця проживання та оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання.Також обговорювалися деякі питання у сфері соціальних послуг.

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦЕНТРУ!!!

У зв'язку із змінами у законодавстві щодо реєстрації майнових прав, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 01.11.2019 буде проводиться навчання адміністраторів.

Прийом громадян 01.11.2019 у Центрі буде здійснюватись до 14-30 .


Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

image 2019 05 02 09 12 50Ц ентр надання адміністративних послуг м.Мелітополя (далі - Центр) працює вже більше 5 років. Центр є моделлю інтегрованого офісу, діяльність якого здійснюється за принципом «єдиного вікна» виключно через адміністраторів. Основне завдання Центру надання адміністративних послуг - своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню.

 

       Спеціалістом Держпродспоживслужби з 03.10.2019  здійснюється прийом громадян для отримання адміністративних послуг з реєстрації сільськогосподарської техніки та видачі посвідчень тракториста - машиніста в приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя (вул. Чернишевського, 26кожний 2-й четвер місяця  з 10:00 до 15:00. 

       Нагадуємо, що наступний прийом спеціалістом буде здійснюватися 14.11.2019.

Спеціалістом Держпродспоживслужби з 03.10.2019 здійснюється прийом громадян для отримання адміністративних послуг з реєстрації сільськогосподарської техніки та видачі посвідчень тракториста - машиніста в приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя(вул. Чернишевського, 26) кожний 2-й четвер місяця з 10:00 до 15:00.

Нагадуємо, що наступний прийом спеціалістом буде здійснюватися 14.11.2019.

Спеціалістом Держпродспоживслужби з 03.10.2019  здійснюється прийом громадян для отримання адміністративних послуг з реєстрації сільськогосподарської техніки та видачі посвідчень тракториста - машиніста в приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя (вул. Чернишевського, 26)  кожний 2-й четвер місяця  з 10:00 до 15:00.
Нагадуємо, що наступний прийом спеціалістом буде здійснюватися 24.10.2019.

До уваги суб’єктів господарювання м. Мелітополя:

У зв’язку із великою завантаженістю спеціалістів Держпродспоживслужби з 03.10.2019  змінено прийом громадян для отримання адміністративних послуг з реєстрації сільськогосподарської техніки та видачі посвідчень тракториста -машиніста в приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя (вул. Чернишевського, 26).
Прийом документів на надання вищевказаних послуг тепер буде здійснюватись кожний 2-й четвер місяця  з 10:00 до 15:00

       Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя (надалі – ЦНАП) підвів підсумки моніторингу громадської думки з оцінки якості обслуговування та надання адміністративних послуг за серпень 2019 року.

       Також відвідувачі ЦНАП мали можливість оцінити роботу Центру:

-         за допомогою талону електронної черги, який вкидають у дві скриньки «задоволений» або «не задоволений» у зоні інформування;

-         залишити свій відгук у журналі відгуків, пропозицій, скарг та побажань, який розміщується на видному та доступному місці для кожного відвідувача;

-         за допомогою «Анкети опитування відвідувачів Центра надання адміністративних послуг у місті Мелітополь», яка розміщена на офіційному веб-сайті.

         Також Центр відслідковує залишені відгуки відвідувачами на «Google бізнес» та «Google мапах» у результатах пошукової видачі Центру.

       Загалом у серпня 2019 року у оцінці роботи Центру взяло участь 1733 особи або 35,60 % від загальної кількості відвідувачів Центру (4869 осіб), з яких 1728 осіб залишили талон в одній зі скриньок «задоволений», 0 осіб залишили талон в одній зі скриньок «не задоволений»; 1 особа заповнила анкету на офіційному веб-сайті, на «Google Maps»: залишено 2 негативних відгуки та 1 позитивний. Також, у журналі відгуків, пропозицій, скарг та побажань протягом серпня 2019 року було залишено 1 позитивний відгук.

       Загалом якість обслуговування та надання послуг у серпні 2019 року позитивно оцінили 1731 відвідувач, негативно – 2.

      В цілому, відвідувачі ЦНАП м. Мелітополь задоволені якістю обслуговування та надання адміністративних послуг. ЦНАП й надалі проводитиме моніторинг якості обслуговування та надання адміністративних послуг і вживатиме всіх необхідних заходів щодо якісного, оперативного та професійного обслуговування відвідувачів.

Начальник відділу

адміністративних послуг                                                            Наталя АЛЬОХІНА

Підготував моніторинг

спеціаліст 1 категорії                                                                Ірина РОМАНОВА

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦЕНТРУ!!!

     У зв’язку з відпусткою державного реєстратора відділу реєстрації  виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області, прийом документів на отримання послуг стосовно державної реєстрації прав на нерухоме майно тимчасово призупиняється на період з 16.09.2019 по 27.09.2019 включно.

       З 30.09.2019 прийом документів у цій сфері буде здійснюватися за звичайним графіком.

     Додатково повідомляємо, що вищевказані послуги Ви можете також  отримати, звернувшись до:

       - державного реєстратора Райдержадміністрації (вулиця Івана Алексєєва, 5).

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

 

До уваги суб’єктів господарювання м. Мелітополя:
Виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради Запорізької області та Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі підписано угоду про співпрацю: надання спеціалістами Держпродспоживслужби адміністративних послуг з реєстрації сільськогосподарської техніки та видачі посвідчень тракториста-машиніста. Прийом документів на надання вищевказаних послуг починається з 10 вересня з 10:00 до 15:00 кожний 2-й вівторок місяця в приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя (вул. Чернишевського, 26).

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦЕНТРУ!!!

У зв’язку зі святкуванням Дня Незалежності України 23.08.2019 року графік прийому громадян в Центрі наступний:

з 08.00 - 14.00;

24.08 – 26.08. – вихідні дні
Чекаємо Вас з вівторка (27.08.)

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!