image 2019 05 02 09 12 50Ц ентр надання адміністративних послуг м.Мелітополя (далі - Центр) працює вже більше 5 років. Центр є моделлю інтегрованого офісу, діяльність якого здійснюється за принципом «єдиного вікна» виключно через адміністраторів. Основне завдання Центру надання адміністративних послуг - своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню.

 

0.jpg

Одним із вагомих факторів, які визначають рівень забезпечення державою належних умов життя своїх громадян, є якість надання адміністративних послуг, тому робота Центру надання адміністративних послуг        м. Мелітополя (далі – Центр) направлена на постійне удосконалення своєї роботи, а також збільшення кількості адміністративних послуг, які користуються попитом у населення, через Центр.

image_2019-01-21_14-17-56.png

Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя (далі - Центр) є моделлю інтегрованого офісу, тобто працює за принципом «єдиного вікна».

Переваги інтегрованого надання адміністративних послуг полягають в тому, що для споживачів послуг (громадян і бізнесу) це можливість одночасного замовлення різних послуг, які можуть випливати з одного факту або життєвої ситуації. Тобто найважливіша перевага Центру - це ліквідація потреби особи звертатися до різних адміністративних органів, розпорошених територіально та за різними прийомними годинами. А також – це суттєве покращення якості послуг, оперативність їх надання, дотримання термінів надання послуг, велика інформованість про послуги та мінімізація кількості звернень людини за отриманням послуг.

Робота Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя (далі - Центр) спрямована на реалізацію таких напрямків: спрощення процедури отримання адміністративних послуг, впровадження нових та прогресивних законодавчих ініціатив, забезпечення високого рівня сервісу обслуговування, шляхом дотримання високих стандартів надання адміністративних послуг, зменшення часових витрат на отримання послуг, створення комфортних зон для очікування, в тому числі для осіб з дітьми.

Прагнення Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя (далі - Центр) в ліквідації потреби особи звертатися до різних адміністративних органів, розпорошених територіально і за різними прийомними годинами, та мінімізація кількості звернень людини за отриманням послуг. 

Тому з 01.11.2018 через Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя запроваджується надання комплексних адміністративних послуг за «Життєвими ситуаціями», а саме: «Народження дитини» та «Майбутній пенсіонер».