Файли для завантаження Файли для завантаження
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послуги  Заява фізичної особи/законного представника/ представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку, на отримання довідки
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Довідка про реєстрацію місця проживання Заява на отримання довідки .

1. Документ, до якого внесено відомості про місце проживання або місце перебування особи (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне місце проживання, посвідка на тимчасове проживання посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні)

2. Законним представником додатково подається: документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження законного представника.

3. Представником за довіреністю подається: документ, що посвідчує особу представника, та документ, що підтверджує повноваження (довіреність).

Термін виконання Термін виконання  Протягом п'яти робочих днів
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги  Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до Центру надання адміністративних послуг, повноваження якого поширюється на відповідну адміністративно-територіальну одиницю
Платність послуги Платність послуги  Адміністративна послуга є безоплатною