Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя (надалі – ЦНАП) підвів підсумки моніторингу громадської думки з оцінки якості обслуговування та надання адміністративних послуг за липень 2019 року.

      Для отримання оцінки якості надання послуг і побажань про впровадження нових послуг в ЦНАП у період з 01.07.2019- 14.07.2019 було оголошено 2 тижня опитування відвідувачів ЦНАП за допомогою анкетування. Анкети знаходились на ресепшені, де кожен відвідувач мав можливість анонімно заповнити анкету і оцінити роботу ЦНАП. Такою можливістю скористались та оцінили роботу ЦНАП 97 мешканців міста. Результати анкетування свідчать, що майже всі громадяни задоволені рівнем організації роботи ЦНАП та якістю надання у ньому адміністративних послуг. Всі дані за результатами анкетування були оприлюдненні на офіційному веб-сайті ЦНАП для ознайомлення.

       Також відвідувачі ЦНАП мали можливість оцінити роботу Центру:

-         за допомогою талону електронної черги, який вкидають у дві скриньки «задоволений» або «не задоволений» у зоні інформування;

-         залишити свій відгук у журналі відгуків, пропозицій, скарг та побажань, який розміщується на видному та доступному місці для кожного відвідувача;

-         за допомогою «Анкети опитування відвідувачів Центра надання адміністративних послуг у місті Мелітополь», яка розміщена на офіційному веб-сайті.

         Також Центр відслідковує залишені відгуки відвідувачами на «Google бізнес» та «Google мапах» у результатах пошукової видачі Центру.

       Загалом у липні 2019 року у оцінці роботи Центру взяло участь 2051 особа або 41 % від загальної кількості відвідувачів Центру (4966 осіб), з яких 1946 осіб залишили талон в одній зі скриньок «задоволений», 0 осіб залишили талон в одній зі скриньок «не задоволений»; 3 особи заповнили анкету на офіційному веб-сайті та було залишено 1 негативний відгук, на «Google мапах»: не залишили свою оцінку; 97 осіб анонімно заповнили анкети у ЦНАП, з яких: 89 осіб оцінили роботу – позитивно, і лише 7 осіб – негативно, не визначився з відповіддю - 1. Також, у журналі відгуків, пропозицій, скарг та побажань протягом липня 2019 року було залишено 4 позитивних відгука та 1 негативний відгук.

       Загалом якість обслуговування та надання послуг у липні 2019 року позитивно оцінили 2041 відвідувач, негативно – 9.

      В цілому, відвідувачі ЦНАП м. Мелітополь задоволені якістю обслуговування та надання адміністративних послуг. ЦНАП й надалі проводитиме моніторинг якості обслуговування та надання адміністративних послуг і вживатиме всіх необхідних заходів щодо якісного, оперативного та професійного обслуговування відвідувачів.

 

Начальник відділу

адміністративних послуг                                                                 Н.АЛЬОХІНА

 

Підготував моніторинг

спеціаліст 1 категорії                                                                     І. РОМАНОВА