Файли для завантаження
Умови отримання адміністративної послуги
if icon 46 note checked 314408 Підстава для одержання адміністративної послуги  

Заява про надання відомостей з Державного земельного
кадастру

if icon 40 clipboard list 315162 Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги
  1.  Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 (форма заяви додається)*
  2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання викопіювання з картографічної основи Державного земельного адастру, кадастрової карти (плану)
  3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
if icon 23 stop watch 315721 Термін виконання Протягом 10 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви у територіальному органі Держгеокадастру
if icon 65 compass 315991 Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру у паперовій формі з доданими документами подається до центру надання адміністративних послуг заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. У разі подання заяви органом державної влади, органом місцевого самоврядування у заяві зазначаються підстави надання відповідної інформації з посиланням на норму закону, яка передбачає право відповідного органу запитувати таку інформацію, а також реквізити справи, у зв'язку з якою виникла потреба в отриманні інформації. Така заява розглядається у позачерговому порядку.
if icon 145 tag cord 314739 Платність послуги

Послуга платна (у випадку звернення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – безоплатна)