Основною метою Центру надання а дміністративних послуг м. Мелітополя (далі - Центр) є – формування клієнтоорієнтованої системи надання адміністративних послуг для мешканців міста, основними принципами якої є: єдиний відкритий простір, ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.

 

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно. 

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді. 

 

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді. 

Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше.

 

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо це послуги для людей пенсійного віку. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатись, як отримати пенсійні виплати. Про це підкаже Гід з державних послуг. А ви просто клікайте на потрібну послугу в нашій підбірці найнеобхідніших держпослуг для людей пенсійного віку.

Починаючи з 07.10.2021 Центр надання адміністративних послуг здійснює прийом документів виключно за попереднім записом. Здійснити попередній запис можливо такими способами: зареєструватися у електронній черзі на сайті Центру за посиланням https://cnap.mlt.gov.ua/karta-saitu/2-uncategorised/420-zapys-do-elektronnoi-cherhy, або зателефонувати за номером +380670117027.

6 вересня дев’ять років прийняття Закону України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг. У м. Мелітополі одним з найперших у Запорізькій області створений та функціонує Центр надання адміністративних послуг.

Вітання адміністраторам Центру. Завдяки якісному та неупередженому виконанню їх роботи, у м. Мелітополі постійно збільшується рівень довіри громадян до влади. Влада м. Мелітополя зробила комфортним перебування мешканців у Центрі.

Ми всі працюємо для вас!!!

 

До уваги відвідувачів Центру!
Відтепер для надання консультації ви маєте змогу звернутися за наступним додатковим номером телефону з голосовим меню +380670117027
Шановні відвідувачі Центру!
Звертаємо вашу увагу на те, що 23 та 24 серпня -
вихідні дні у зв'язку зі святкуванням Дня Незалежності України.
Прийом громадян у ці дні здійснюватись не буде. Всі документи, прийняті в передсвятковий робочий день, будуть передані суб'єкту надання послуги у перший робочий день після святкових вихідних.

 Основною метою Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя (далі - Центр) є – формування клієнтоорієнтованої системи надання адміністративних послуг для мешканців міста, основними принципами якої є: єдиний відкритий простір, ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.