Файли для завантаження Файли для завантаження
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послуги
  • Заява
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

     Заява встановленої форми. Для державної реєстрації народження дитини та її походження, реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків:

  1. Паспорт громадянина України обох батьків.
  1. Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків обох батьків. 
  2. Свідоцтво про шлюб. 
  3. Медичне свідоцтво про народження (форма № 103/о) або медичний висновок про народження, сформований в Реєстрі медичних висновків електронної системи охорони здоров’я. 

    5* У разі не перебування батьків у шлюбі або батьки мають різні прізвища - один з батьків дає письмову згоду. 

    6*У разі звернення одного з батьків, які не перебувають у шлюбі або мають різні прізвища – додатково подається згода, яка має бути нотаріально засвідчена та документ про уповноваження (нотаріально засвідчений).

 

Для внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому:

  • Відомості про присвоєння унікального номера запису одному з батьків.

Для призначення державної допомоги при народженні дитини та призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях: 

  • Розрахунковий рахунок заявника у форматі (IBAN), на який будуть зараховані кошти.
Термін виконання Термін виконання 10 календарних днів
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Особисто батьки дитини, які є громадянами України, або один з них у яких народилася дитина (при різних прізвищах – батьки звертаються разом; при однакових прізвищах – один з батьків).
Платність послуги Платність послуги  

Безкоштовно.